balet dla dorosłych

balet dla dorosłych

⭐ Chcesz wzmocnić i uelastycznić swoje ciało?
⭐ Marzysz o tym by poprawić technikę tańca w zakresie obrotów i partnerowań?
✅ Szkoła Tańca GREAT Island zaprasza na zajęcia baletowe ? dla dorosłych. Zaczynamy od podstaw, tak aby łagodnie wejść w świat tego pięknego, klasycznego tańca.?
? Start: 20.09.2021 r. o godz. 17:45 ⏰
Zajęcia poprowadzi ????? ????????? – doświadczony i utytułowany tancerz ? oraz pedagog z międzynarodowym doświadczeniem. Marek jest również założycielem Łódzkiego Teatru Tańca i niedawno odebrał nagrodę za zajęcie II miejsca w kategorii Osobowość Roku 2020 w Łodzi (!) ? ?
? Wykorzystaj baletowy potencjał i zapisz się na zajęcia poprzez ten formularz >> https://tiny.pl/9t4kk
Rozwijaj swoje ciało w rytm klasycznych dźwięków ? i poznaj innych pasjonatów.
Może to będzie początek wspaniałej pasji na długie lata? ?
? Zarezerwuj swoje miejsce >> https://tiny.pl/9t4kk
Do zobaczenia ?
Masz pytania? Napisz na Messenger lub zadzwoń 517 225 446 ?
**************************
Marek Ludwisiak – Tancerz, Choreograf, Pedagog z międzynarodowym doświadczeniem. Jeden z czołowych Nauczycieli Baletu w Polsce, życie zawodowe dzieli między Łódź i Warszawę. Laureat wielu nagród. Twórca Łódzkiego Teatru Tańca. Taneczne wykształcenie zdobył w Państwowej Szkole Baletowej im. F. Parnella w Łodzi oraz Amsterdam School of Arts. Współpracował z licznymi teatrami w Polsce , Niemczech i Holandii , m.in.Het National Ballet Amsterdam,Ahoy Opera Rotterdam, Polskim Teatrem Tańca – Baletem Poznańskim, Teatrach Regionu Vorpommern (Greifswald, Strasland), Teatrem w Magdeburgu, Teatrem w Nordhausen, Teatrem Miejskim w Bremerhaven, Teatrem w Halberstadt, Pfaltztheater Kaiserslautern, Theater Cottbus, Teatr Muzyczny w Łodzi oraz Opera na Zamku w Szczecinie.
Obecnie wolny Artysta.

Similar Posts