balet dla Dorosłych

Po co Dorosłym Balet?
Poznaj 9 powodów, dla których dorośli chodzą na lekcje baletu, mimo że nie zamierzają zatańczyć przed publicznością „Jeziora Łabędziego”! Balet powszechnie kojarzy się z pięknymi przedstawieniami. Ale balet to nie tylko nauka klasycznych choreografii. Zanim tancerze baletowi wystąpią na deskach teatru, godzinami przygotowują swoje ciało do występów. I to na tych właśnie precyzyjnych ćwiczeniach, a nie nauce choreografii, koncentrujemy się w naszej szkole tańca podczas lekcji Baletu dla Dorosłych. Oto 9 korzyści, jakie przyniesie Ci regularne wykonywanie ćwiczeń baletowych:
1. Wzmocnisz ciało – serie powtórzeń uczynią twoje mięśnie silniejszymi.
2. Nabierzesz lepszych proporcji sylwetki i wysmuklisz ją – regularne ćwiczenia uwidocznią rzeźbę Twoich mięśni.
3. Uelastycznisz i rozciągniesz ciało – zapewnią ci to rozciągnięte mięśnie, ścięgna i stawy.
4. Zaczniesz poruszać się z lekkością i elegancją.
5. Zyskasz świadomość swojego ciała i ruchu – będziesz wiedzieć, jak pracują Twoje mięśnie, stawy, co możesz zrobić, a czego nie.
6. Rozwiniesz zmysł równowagi i czucie balansu.
7. Jeśli tańczysz inne tańce, to poprawisz technikę tańca w zakresie obrotów.
8. Jeśli tańczysz w parze, to poprawisz technikę partnerowań.
9. Wypracujesz stabilną postawę i pewność poruszania się.

Teraz już wiesz, dlaczego warto chodzić na Balet dla Dorosłych? 🔥 Wykorzystaj potencjał baletowych ćwiczeń i zapisz się na zajęcia poprzez ten formularz >>https://bit.ly/NoweSTARTY-Listopad2021

Zajęcia w naszej szkole tańca poprowadzi 𝐌𝐚𝐫𝐞𝐤 𝐋𝐮𝐝𝐰𝐢𝐬𝐢𝐚𝐤 – doświadczony i utytułowany Tancerz, Choreograf oraz Pedagog z międzynarodowym doświadczeniem. Jeden z czołowych Nauczycieli Baletu w Polsce, który życie zawodowe dzieli między Łódź i Warszawę. Laureat wielu nagród, Twórca Łódzkiego Teatru Tańca. Taneczne wykształcenie zdobył w Państwowej Szkole Baletowej im. F. Parnella w Łodzi oraz holenderskiej Amsterdam School of Arts. Współpracował z licznymi teatrami w Polsce, Niemczech i Holandii , m.in. Het National Ballet Amsterdam, Ahoy Opera Rotterdam, Polskim Teatrem Tańca – Baletem Poznańskim, Teatrach Regionu Vorpommern (Greifswald, Strasland), Teatrem w Magdeburgu, Teatrem w Nordhausen, Teatrem Miejskim w Bremerhaven, Teatrem w Halberstadt, Pfaltztheater Kaiserslautern, Theater Cottbus, Teatr Muzyczny w Łodzi oraz Opera na Zamku w Szczecinie.  Obecnie wolny Artysta.

Rozwijaj swoje ciało w rytm klasycznych dźwięków 🥰 i poznaj innych pasjonatów pięknego ruchu i pięknej sylwetki.
Może to będzie początek wspaniałej pasji na długie lata? 😁
👉 Zarezerwuj swoje miejsce >>https://bit.ly/NoweSTARTY-Listopad2021
Do zobaczenia 😊
Masz pytania? Napisz na Messenger lub zadzwoń 517 225 446 📲

Similar Posts