high heels

high heels

Wysokie obcasy, zmysłowa muzyka, uwodzicielski ruch i silna kobieta – to mieszanka wybuchowa!!! ?⚡️? To właśnie High Heels!!!
Chcesz poznać tajniki High Heels? Przygotowaliśmy niesamowite intensywne zajęcia weekendowe zupełnie od podstaw. Tylko w GREAT Island w instruktorskiej obsadzie na najwyższym poziomie – z Karoliną 'Gazelą’ Kowalską. Karolina na co dzień pracuje jako choreografka Blue Cafe. Ma olbrzymie doświadczenie sceniczne. Przygotowywała choreografie na występy telewizyjne, festiwalowe, sylwestrowe, koncertowe oraz do teledysków. Do nas przyjedzie prosto z Festiwalu w Opolu.
❗️Nie możecie przegapić takiej okazji❗️ Niech parkiet zapłonie??
Pod wodzą Karoliny „Gazeli” wejdź do świata High Heels, naucz się zmysłowej choreografii, rozbudź swoją kobiecość, zamień się w Boginię Parkietu i bierz świat tak, jak chcesz ?⚡️?
High Heels – przyjdź i to przeżyj ?
*********************************
❗️ Zapisy obowiązkowe – mssg, sms lub osobiście na recepcji❗️
*********************************
PROGRAM:
16:00 Technika chodzenia na wysokich obcasach.
17:15 Choreografia I
18:30 Choreografia II
**********************************
? Opłaty:
? 40 zł – pojedyncze zajęcia
? 80 zł – cały dzień (3h)
? Posiadacze Fitprofit i OK System z limitem wejść – pierwsza godzina zajęć w danym dniu w ramach karty, pozostałe 2h – 50 zł
? Posiadacze OK System bez limitów oraz Multisport Plus – każda godzina zajęć dostępna w ramach programu bez dopłat
Płatność gotówką na recepcji lub przelewem na konto szkoły: GREAT Island 15 1090 2590 0000 0001 4344 7110, w tytule „High Heels + Imię i Nazwisko”
***********************************
Informacje: osobiście na recepcji, mssg lub telefon: 517225446.
Similar Posts