starty kursy tańca od podstaw dla początkujących od 0 bachata salsa solo ladies towarzyski

Czy jesteś gotowa na podbicie parkietu? Wypróbuj High Heels – najgorętszą nową technikę taneczną, która sprawi, że poczujesz się pewnie i seksownie na parkiecie! Bez względu na to, czy jesteś początkującą, czy profesjonalistą, nasze zajęcia nauczą Cię sztuki tańczenia na obcasach i zapewnią Ci umiejętności, abyś czuła się swobodnie i pewnie wykonując każdy ruch.

Dołącz dziś do naszej społeczności High Heels i odkryj zupełnie nowy sposób wyrażania siebie poprzez taniec. To nie tylko zabawny i inspirujący sposób na utrzymanie formy, ale także doskonała okazja do poznania nowych ludzi i nawiązania trwałych znajomości.

👉Jeśli chcesz nauczyć się High Heels, to właśnie nadarza się okazja, bo od Środy 29.III o 18:00 STARTUJE Nowy Kurs 'High Heels od 0′ dla zupełnie Początkujących. Nie czekaj – podejmij pierwszy krok i zapisz się na nasze zajęcia High Heels już teraz. Twoje ciało i dusza Ci podziękują!

*****
💃UCZY: Bruno
📅START: Środa, 29.III.23 o 18:00
📍ADRES: Łódź, Piłsudskiego 5 (budynek Multikina), Ip.
*****
lekcje trwają pełne 60 minut
bezpłatny garaż pod budynkiem – dopytaj o szczegóły
pojedyncza lekcja 50zł, karnet 4 wejścia 170zł, karnet 10 wejść 330zł
honorujemy karty partnerskie Multisport Plus, Multisport Student, Fit Profit, Fit Sport, Medicover Sport, PZU Sport) – 1 lekcja dziennie bez dopłat
*****
‼️Zapisz się od razu, bo ilość miejsc ograniczona 📲 zadzwoń/ napisz SMS 517 225 446

link do wydarzenia: https://fb.me/e/PqCQPh9w

Similar Posts