1. Dojazd – mieścimy się w budynku Multikina na I.p. – więc dojechać możesz wygodnie komunikacją miejską do Piotrkowska Centrum lub własnym środkiem lokomocji.
  2. Parkowanie aut/rowerów – auto/rower możesz zaparkować przed budynkiem lub w garażu podziemnym – wjazd za hotelem IBIS w dół. Pamiętaj o zabraniu biletu parkingowego do zeskanowania u nas na recepcji.
  3. Buty na zmianę – zabierz ze sobą buty na zmianę – wygodne, dobrze trzymające się stopy. Na początek najlepsze będzie obuwie sportowe: tenisówki, trampki, adidasy.
  4. Strój – ubierz się wygodnie, w luźny strój nie krępujący ruchów (ale nie jak na siłownię), najlepiej z krótkim rękawem i umożliwiający podniesienie rąk do góry przy obrocie.
  5. Posiłek – przynajmniej na godzinę przed zajęciami unikaj obfitych posiłków, ciężkostrawnych, wzdymających, o intensywnym zapachu. Warto przed zajęciami zjeść przekąskę wysokoenergetyczną – batonik musli, orzeszki, kilka daktyli, banana, itp…
  6. Higiena – będziesz tańczyć blisko drugiej osoby –  zadbaj o świeży oddech, prysznic (a jeśli jedziesz prosto z pracy to pamiętaj o dezodorancie i koszulce na zmianę ), czyste ubranie i ładny zapach. To podniesie komfort Twój własny i tańczących z Tobą osób.
  7. Nawodnienie – taniec to lekkie kardio – wypij dodatkowe 0,5 l niegazowanej wody przed zajęciami i uzupełniaj płyny w trakcie. Zapewniamy naszym kursantom bezpłatną wodę filtrowaną, herbatę, kawę.

W razie pytań dzwoń 517 225 446 (18.00-21.00) lub pisz SMS.