Hej, Bachaterko!

Jeśli tańczysz bachatę przynajmniej 3 miesiące i chcesz przeżyć niesamowitą przygodę taneczną, to ten projekt jest dla Ciebie! Pod okiem Domi przez 2-3 miesiące będziemy uczyć się nowych kroków, poprawiać technikę i tworzyć choreografię, którą następnie nagramy na video.

Dlaczego warto wziąć udział w projekcie Bachata Ladies Choreo?
Po pierwsze, zyskasz możliwość rozwinięcia swoich umiejętności tanecznych.
Po drugie, będziesz miała niepowtarzalną okazję do przeżycia niezapomnianej przygody z tańcem i spotkania nowych, wspaniałych kobiet.
Po trzecie, zwiększysz swoją pewność siebie i swobodę w tańcu.
Po czwarte, nagranie swojego tańca na video będzie świetną pamiątką i pozwoli Ci podzielić się Twoimi dokonaniami ze znajomymi.

‼️Nie przegap szansy na rozwój swoich umiejętności i przeżycie niezapomnianej przygody z tańcem. Pamiętaj, że nic nie tracisz, a możesz wiele zyskać. Nie daj się wątpliwościom, czy sobie poradzisz i nie pozwól, aby unikanie wyzwań zahamowało Twój rozwój i zabrało Ci świetną zabawę. Jeśli się wahasz, to pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić zdanie co do występu i nagrania.

Ile to kosztuje?
W zajęciach można uczestniczyć w ramach karty sportowej lub karnetu.
Dbamy też o to, aby strój do choreografii nie obciążył budżetu i mógł ci później służyć na co dzień.

Jak się zapisać?
Przyjdź w Niedzielę o 19:05 na Nabór – poznasz wszystkie szczegóły i będziesz mogła porozmawiać z uczestniczkami poprzednich edycji.

A więc dołącz do nas i zapewnij sobie wspaniały rozwój i zabawę na najbliższe miesiące. Pomyśl, jak po zakończeniu nagrania, będziesz dumna z siebie i swoich osiągnięć!!!

Zapraszamy ☺️

Similar Posts